Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Pradła - Biała Błotna - Bodziejowice - Woźniki - Sadowie - Wilgoszcza - Irządze - Zawada Pilicka - Zawadka - Siedliska - Małachów - Tęgobórz - Szczekociny |
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Pradła - Biała Błotna - Bodziejowice - Woźniki - Sadowie - Wilgoszcza - Irządze - Zawada Pilicka - Zawadka - Siedliska - Małachów - Tęgobórz - Szczekociny |