−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Komunikaty
Bilety i obsługa pasażera
Powiat Myszkowski (1-7)
1
2
3
4
5
6
7
Powiat Myszkowski (11-24)
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Powiat Zawierciański (201-285)
201
202
203
204
206
211
212
213
221
222
223
224
231
232
233
241
242
251
252
253
261
262
263
264
281
282
284
285
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Dzibice Nr 3 (posesja 103, pętla)
Przystanki:
Zawiercie
Miodowa II
Miodowa I
Stary Rynek
Kościuszki
Sikorskiego I (PKP)
Kościuszki
Leśna I
Piłsudskiego II Żabki
Piłsudskiego III
11 Listopada I
11 Listopada II
Oświatowa III
Oświatowa II
Włodowice
Rudniki skrzyżowanie
Rudniki zajazd
Kopaniny I
Włodowice (ul. Rynek)
Włodowice Remiza
Włodowice Agronomówka
Włodowice (ul. Żarecka)
Góra Włodowska (ul. Żarecka)
Żarki
Kotowice
Włodowice
Wygoda (Skrzyżowanie)
Rzędkowice IV
Rzędkowice III
Włodowice Młyn
Rzędkowice I
Rzędkowice II
Rzędkowice III
Rzędkowice IV
Hucisko II
Hucisko I
Zdów (ul. Topolowa)
Hucisko I
Hucisko II
Kroczyce
Podlesice Nr 2 (DW792)
Lgotka Nr 1 (skrzyżowanie)
Kroczyce Nr 5 (Żarecka 11)
Kroczyce Nr 4 (Żarecka parking)
Kroczyce Nr 1 (1 Maja)
Kroczyce Nr 8 (Urząd Gminy)
Kostkowice Nr 1
Dobrogoszczyce Nr 2 (posesja 3)
Dobrogoszczyce Nr 1 (posesja 41, pętla)
Dzibice Nr 1 (posesja 25)
Dzibice Nr 2 (posesja 70)
Dzibice Nr 3 (posesja 103, pętla)
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
284
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Miodowa I
157
Kierunek:
Dzibice Nr 3 (posesja 103, pętla)
Dni powszednie - szkolne
09:34
14:09
P
W dniach 1 stycznia, w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, 1 listopada oraz 25 i 26 grudnia - linia nie kursuje.
Objaśnienia:
P
− kurs przez: Zawiercie, Leśna >> Piłsudskiego
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się