−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Komunikaty
Bilety i obsługa pasażera
Powiat Myszkowski (1-7)
1
2
3
4
5
6
7
Powiat Myszkowski (11-24)
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Powiat Zawierciański (201-285)
201
202
203
204
206
211
212
213
221
222
223
224
231
232
233
241
242
251
252
253
261
262
263
264
281
282
284
285
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Sikorskiego I (PKP)
Przystanki:
Kroczyce
Dzibice Nr 3 (posesja 103, pętla)
Dzibice Nr 2 (posesja 70)
Dzibice Nr 1 (posesja 25)
Dobrogoszczyce Nr 1 (posesja 41, pętla)
Dobrogoszczyce Nr 2 (posesja 3)
Kostkowice Nr 1
Kroczyce Nr 8 (Urząd Gminy)
Kroczyce Nr 1 (1 Maja)
Kroczyce Nr 3 (Żarecka 2a)
Kroczyce Nr 5 (Żarecka 11)
Lgotka Nr 1 (skrzyżowanie)
Podlesice Nr 2 (DW792)
Włodowice
Hucisko II
Hucisko I
Zdów (ul. Topolowa)
Hucisko I
Hucisko II
Rzędkowice IV
Rzędkowice III
Rzędkowice II
Rzędkowice I
Włodowice Młyn
Rzędkowice III
Rzędkowice IV
Wygoda (Skrzyżowanie)
Żarki
Kotowice
Włodowice
Góra Włodowska (ul. Żarecka)
Włodowice (ul. Żarecka)
Włodowice Agronomówka
Włodowice Remiza
Włodowice (ul. Rynek)
Kopaniny I
Rudniki zajazd
Rudniki skrzyżowanie
Zawiercie
Oświatowa I
Oświatowa III
11 Listopada II
Stary Rynek
Piłsudskiego III
Piłsudskiego II Żabki
Leśna II
Sikorskiego II
Kościuszki
Sikorskiego I (PKP)
Kościuszki
Stary Rynek
Wojska Polskiego II
Miodowa II
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
284
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Hucisko II
Kierunek:
Zdów (ul. Topolowa)
Dni powszednie - szkolne
20:54
Dni powszednie - w okresie ferii i wakacji
20:54
Soboty
04:44
08:04
10:34
12:54
Niedziele i święta
04:44
08:04
10:34
12:54
W dniach 1 stycznia, w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, 1 listopada oraz 25 i 26 grudnia - linia nie kursuje.
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się