−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Komunikaty
Bilety i obsługa pasażera
Powiat Myszkowski (1-7)
1
2
3
4
5
6
7
Powiat Myszkowski (11-24)
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Powiat Zawierciański (201-285)
201
202
203
204
206
211
212
213
221
222
223
224
231
232
233
241
242
251
252
253
261
262
263
264
281
282
284
285
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Grabowa - Pętla
Przystanki:
Zawiercie
Sikorskiego I (PKP)
Sienkiewicza I
Rataja
Polska II
Piłsudskiego I
Piłsudskiego II Żabki
Piłsudskiego III
Kościuszki
Sikorskiego I (PKP)
Łazy
Kazimierówka
Łazy - Trójkąt
Łazy - Kochanowskiego
Łazy - Okólna
Łazy - Wiejska
Niegowonice - Zakręt
Niegowonice - Cmentarz
Niegowonice - Kościuszki
Niegowoniczki - Grabowska
Grabowa - Szkolna
Grabowa - Pętla
Grabowa - Błojec
Skałbania - Leśna
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
262
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kościuszki
169
Kierunek:
Grabowa - Pętla
Dni powszednie - szkolne
07:57
Z
14:18
15:09
S
W dniach 1 stycznia, w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, 1 listopada oraz 25 i 26 grudnia - linia nie kursuje.
Objaśnienia:
S
− kurs do: Skałbania - Leśna
Z
− kurs do: Zawiercie, Sikorskiego I (PKP)
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się