−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Komunikaty
Bilety i obsługa pasażera
Powiat Myszkowski (1-7)
1
2
3
4
5
6
7
Powiat Myszkowski (11-24)
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Powiat Zawierciański (201-285)
201
202
203
204
206
211
212
213
221
222
223
224
231
232
233
241
242
251
252
253
261
262
263
264
281
282
284
285
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kroczyce Szkoła
Przystanki:
Kroczyce
Szypowice Nr 3 (posesja 7)
Szypowice Nr 2 (remiza)
Szypowice Nr 1 (posesja 62)
Siamoszyce Nr 2 (Turystyczna)
Siamoszyce Nr 1 (Długa 44)
Siamoszyce Szkoła
Przyłubsko Nr 1
Siemięrzyce Nr 3 (Zefirek)
Kroczyce Nr 9 (Storczyków)
Siemięrzyce Nr 2 (DK78)
Kroczyce Nr 7 (Marianka)
Kroczyce Nr 6 (Topolowa)
Kroczyce Szkoła
Kroczyce Nr 1 (1 Maja)
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
223
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kroczyce Nr 9 (Storczyków)
Kierunek:
Kroczyce Szkoła
Dni powszednie - szkolne
07:27
09:56
K
11:56
K
13:12
14:12
14:57
Objaśnienia:
K
− kurs do: Kroczyce Nr 1 (1 Maja), z pominięciem: Kroczyce Szkoła
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się