−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Komunikaty
Bilety i obsługa pasażera
Powiat Myszkowski (1-7)
1
2
3
4
5
6
7
Powiat Myszkowski (11-24)
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Powiat Zawierciański (201-285)
201
202
203
204
206
211
212
213
221
222
223
224
231
232
233
241
242
251
252
253
261
262
263
264
281
282
284
285
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Szypowice Nr 3 (posesja 7)
Przystanki:
Kroczyce
Kroczyce Nr 1 (1 Maja)
Kroczyce Szkoła
Kroczyce Nr 9 (Storczyków)
Siemięrzyce Nr 3 (Zefirek)
Przyłubsko Nr 1
Siamoszyce Szkoła
Siamoszyce Nr 1 (Długa 44)
Siamoszyce Nr 2 (Turystyczna)
Szypowice Nr 1 (posesja 62)
Szypowice Nr 2 (remiza)
Szypowice Nr 3 (posesja 7)
Kroczyce Szkoła
Kroczyce Nr 6 (Topolowa)
Kroczyce Nr 7 (Marianka)
Siemięrzyce Nr 2 (DK78)
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
223
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kroczyce Szkoła
Kierunek:
Szypowice Nr 3 (posesja 7)
Dni powszednie - szkolne
12:40
13:40
14:25
15:15
#
Objaśnienia:
#
− nie kursuje w piątki
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się