−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Komunikaty
Bilety i obsługa pasażera
Powiat Myszkowski (1-7)
1
2
3
4
5
6
7
Powiat Myszkowski (11-24)
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Powiat Zawierciański (201-285)
201
202
203
204
206
211
212
213
221
222
223
224
231
232
233
241
242
251
252
253
261
262
263
264
281
282
284
285
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Sikorskiego I (PKP)
Przystanki:
Kroczyce
Siedliszowice Nr 3 (górna wieś)
Siedliszowice Nr 2 (skrzyżowanie)
Siedliszowice Nr 1 (posesja 75)
Pradła Nr 1 (kościół)
Gołuchowice Nr 1 (remiza)
Siemięrzyce Wrzoski
Kroczyce Nr 7 (Marianka)
Kroczyce Nr 6 (Topolowa)
Kroczyce Nr 2 (1 Maja)
Lgota Murowana Nr 1 (Kalinowa 8)
Lgota Murowana Nr 3 (remiza)
Lgota Murowana Nr 4 (Spacerowa)
Piaseczno Nr 1 (skrzyżowanie)
Piaseczno Nr 2 (pętla)
Zawiercie
Skalna II
Skarżycka III
Skarżycka II
Skarżycka I
Blanowice Pętla
Blanowska VII
Blanowska VI
Blanowska V
Blanowska IV
Blanowska III
Blanowska II
Blanowska I
Kościuszki
Sikorskiego I (PKP)
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
221
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Blanowska VII
48
Kierunek:
Sikorskiego I (PKP)
Dni powszednie - szkolne
05:20
07:30
10:04
13:05
16:04
17:54
21:05
Dni powszednie - w okresie ferii i wakacji
05:20
08:19
11:04
13:05
16:04
17:54
21:05
Soboty
05:20
09:04
13:05
17:04
21:05
Niedziele i święta
05:20
09:04
13:05
17:04
21:05
W dniach 1 stycznia, w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, 1 listopada oraz 25 i 26 grudnia - linia nie kursuje.
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się