Dni powszednie | Soboty | Niedziele i święta | |||
5 | 5 | 5 | |||
6 | 6 | 6 | |||
7 | 7 | 7 | |||
8 | 8 | 8 | |||
9 | 9 | 9 | |||
10 | 10 | 10 | |||
11 | 11 | 11 | |||
12 | 12 | 12 | |||
13 | 13 | 13 | |||
14 | 14 | 14 | |||
15 | 15 | 15 | |||
16 | 16 | 16 | |||
17 | 17 | 17 | |||
18 | 18 | 18 | |||
19 | 19 | 19 | |||
20 | 20 | 20 |
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Armii KrajowejH
− od przystanku Plac Dworcowy I kursuje do: Helenówka (jako linia 7)P
− kurs z pominięciem: Czarnieckiego >> WyzwoleniaS
− od przystanku Plac Dworcowy I kursuje do: Sikorka (jako linia 4)W
− kurs przez: Piłsudskiego