Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Helenówka - Dworska - Grzybowa - Osińska Góra - Jana Pawła II - Sikorskiego - Plac Dworcowy - Aleja Wolności - Postęp - Leśniczanka, parking |
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Helenówka - Dworska - Grzybowa - Osińska Góra - Jana Pawła II - Sikorskiego - Plac Dworcowy - Aleja Wolności - Postęp - Leśniczanka, parking |